Jak łatwiej schudnąć? Pomoże trening EMS!

Masz do zrzucenia trochę kilogramów? W takim przypadku poznaj trening EMS, dzięki któremu można zrobić to jeszcze skuteczniej. Co warto wiedzieć na temat treningów EMS? Gdzie z nich skorzystać?

Gdy chcesz zapisać się na trening EMS Warszawa Mokotów jest jedną z lokalizacji, w której można skorzystać z tego typu treningów w specjalizujących się w nich klubach. Dokładne oferty dostępne są na ich stronach.

EMS – czym tak naprawdę jest?

Skrót EMS rozwija się jako Electric Muscle Stimulation. To elektrostymulacja mięśniowa, czyli rodzaj procesu podczas, którego mięśnie są stymulowane za pomocą prądu elektrycznego. Do tego typu procesu stosowane są specjalne urządzenia EMS, które emitują bezpieczne, kontrolowane impulsy elektryczne.

Treningi EMS umożliwiają prowadzenie zwykłych ćwiczeń fizycznych w jeszcze efektywniejszy sposób. W ich trakcie dochodzi wtedy do doprowadzania impulsów elektrycznych do konkretnych partii ciała, co umożliwia aktywowanie nawet 90% aparatu mięśniowego.

Ze względu na swoje działanie treningi EMS są o wiele skuteczniejsze w zestawieniu ze zwykłymi, co umożliwia jeszcze szybsze uzyskanie oczekiwanych efektów treningowych i osiągnięcie przez to założonego celu.

Jak odbywają się treningi EMS?

Trening EMS jest personalny, co znaczy, że jest on prowadzony przez trenera personalnego.

Trener na początku przeprowadza razem ze swoim klientem wywiad. W jego trakcie pyta go o jego tryb życia, stan zdrowia, wykonuje też odpowiednie pomiary ciała. Następnie może on dobrać właściwy rodzaj treningu EMS zależnie od wskazanych celów treningowych.

Podczas treningu osoba ćwicząca zakłada specjalny strój, który połączony jest z urządzeniem EMS. Na urządzeniu prezentowane są ćwiczenia, jakie należy wykonywać. Ich prowadzenie nadzoruje również trener personalny.

Zazwyczaj trening typu Electric Muscle Stimulation trwa jedynie około 20 minut. W tym czasie można jednak spalić nawet do 1300 kalorii, co powoduje, że jest to doskonały wybór dla osób, które nie mają za dużo czasu na wizyty na siłowni albo w klubie fitness.

Skuteczny trening EMS Warszawa Mokotów – więcej informacji o treningach można uzyskać bezpośrednio na stronach klubów.

 

Trening EMS pomoże w zrzuceniu kilogramów

Gdy chcesz zrzucić nadmiar kilogramów, ale nie masz czasu na ćwiczenia, w takim przypadku trening EMS Warszawa Mokotów lub w innej lokalizacji będzie strzałem w dziesiątkę. Za jego pomocą można aktywować mięśnie do spalania nadmiaru tkanki tłuszczowej, aby w ten sposób, stopniowo zrzucać wagę.

Jednocześnie treningi EMS pozwalają na poprawę wyglądu sylwetki – modelują ją, ujędrniają ciało, redukują cellulit. W rezultacie nawet 1-2 20-minutowe treningi w ciągu tygodnia mogą zapewnić doskonałe rezultaty.

Oczywiście, dla jeszcze lepszych efektów warto pamiętać o tym, że przejść na zdrowszą dietę i zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe. W ten sposób można skuteczniej zredukować nadmiar kilogramów i zapobiec efektowi jo-jo, czyli powrotowi do dawnej wagi.

Gdzie skorzystać z treningów EMS?

Obecnie osobom, które chciałyby zapisać się na trening EMS Warszawa Mokotów również daje taką możliwość. Działające w tej lokalizacji kluby dysponują nowoczesnym zapleczem do ćwiczeń, które pozwalają na uzyskanie świetnych efektów.

Najlepiej porównać ze sobą różne oferty, aby znaleźć taki klub, który oferuje skuteczne i przystępne cenowo treningi w dogodnych porach dnia.

Treningi EMS – ile kosztują?

Gdy chodzi o koszty treningów EMS, zwykle trzeba liczyć się z ceną minimum 100 złotych za jedną sesję treningową. Biorąc pod uwagę fakt, że u wielu osób wystarczający jest tylko 1 trening na tydzień, jest to atrakcyjna oferta.

Więcej informacji związanych z ofertami i cenami treningów EMS w warszawskich klubach można znaleźć w internecie.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz