Siłownia

Shausha Sport Club to nowoczesna przestrzeń gdzie pasja łączy się z doświadczeniem. Naszą misją jest zapewnienie maksymalnej satysfakcji klientów i skuteczne wsparcie w realizacji określonych rezultatów. Dogodna lokalizacja siłowni, pomiędzy Gliwicami a Tarnowskimi Górami, tuż obok zjazdów A1, DK88 i A4, pozwala na szybkie i bezproblemowe dotarcie na trening.

Szeroki wachlarz profesjonalnych usług

Siłownia Shausha Sport Club w Gliwicach oferuje szeroki wachlarz różnorodnych usług, dzięki czemu każdy znajdzie idealną dla siebie aktywność fizyczną. Klub oferuje profesjonalne zajęcia fitness prowadzone przez doskonale wyszkoloną i doświadczoną kadrę. Każde zajęcia to naturalny zastrzyk endorfin i pozytywnej energii, napędzającej nas do życia. Nowoczesna siłownia wyposażona została w najwyższej klasy sprzęt renomowanej marki PRECOR, który został dobrany w ten sposób, by bez problemu zapewnić naszemu ciału kompleksowy trening. Klub oferuje również 2 zewnętrzne korty tenisowe oraz 3 korty do squash’a, z możliwością utworzenia boiska do gry w badmintona.

Wiemy, jak ważna jest regeneracja organizmu, dlatego w naszym obiekcie zadbaliśmy również o nowoczesną strefę relaksu, wyposażoną w saunę fińską, saunę infrared, gabinet kosmetologiczny oraz gabinet masażu.

Profesjonaliści z pasją

W naszym obiekcie kompleksowo zadbasz o swoje zdrowie, aktywność fizyczną oraz regenerację po treningową. Nasi trenerzy personalni tworzą przyjazną i wyjątkową atmosferę, dzięki której chce się do nas wracać. Profesjonalne usługi treningu personalnego pozwolą na osiągnięcie zamierzonych efektów w zrównoważony sposób. Profesjonalny trener będzie w stanie indywidualnie dobrać odpowiedni dla Ciebie zestaw ćwiczeń i obciążeń, tak by program był idealnie dostosowany do Twoich potrzeb. Praca z trenerem personalnym to nie tylko skuteczność i efekt, ale także gwarancja bezpieczeństwa. Trener wskaże jak poprawnie wykonywać każde z ćwiczeń i przekaże profesjonalną wiedzę w przystępny sposób. W Shausha Sport Club pomożemy Ci zmotywować się i zawalczyć o wymarzoną sylwetkę.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz